Namaluj a vyhraj

Namaluj a vyhraj

Namaluj obrázek kreslených postaviček, které vznikly ve studiu animovaných filmů v Bielsko-Bialej.

Víš, které postavičky vznikly ve studiu animovaných filmů v Bielsko-Bialej? Vyber si jednoho nebo více kreslených kamarádů a namaluj je na výletě v Beskydech.

Pravidla

Soutěž je určena dětem do 15 let. Rozhodným okamžikem je doba odevzdání soutěžního obrázku. Na obrázku musí být nakreslena alespoň jedna postavička, která vznikla ve studiu animovaných filmů v Bielsku-Bialej. Na druhé straně (rubu) obrázku musí být uvedeno jméno a věk soutěžícího dítěte, jméno a příjmení, poštovní adresa (ulice, číslo popisné, PSČ a město) a email jednoho z rodičů soutěžícího dítěte. Výherci budou vylosováni ze všech odevzdaných obrázků dle instrukcí uvedených na tomto webovém portálu.

Nakreslený obrázek lze odevzdat pouze na vybraných pobočkách turistického informačního centra.

Nejrychlejší soutěžící za odevzdaný obrázek v turistickém informačním centru obdrží papírovou tvořivou sadu „ZBOJNÍK“.

V losování vybereme celkem 25 šťastlivců, kteří získají hru „Zbojníci v Beskydech“.

Losování proběhne 20.03.2020 pro všechny obrázky odevzdané do konce února 2020.

Jeden soutěžící může odevzdat pouze jeden obrázek.

Termín odevzdání

Losování proběhne 12.03.2020
(pro odevzdané obrázky do konce února 2020).

Výherci soutěže:

Matěj Švrček, Bára Skupieńová, Jiří Tomis, Ester Němcová, Vanesa Janotová, Tereza Šplíchalová, Christine Skopková, Radek Lochman, Karolína Strakošová, Antonín Švrček, Matyáš Krzemieň, Lukáš Stebel, Alžběta Cieslarová, Markéta Skaličková, Jakub Střelec, Bedřich Paulus, Jakub Bezruč, Adéla Velká, Laura Lýsková, Vítězslav Kubačák, Eliška Peterková, Tomáš Kočajnar, Jakub Stříž, Ivana Jančurová, Ethel Veselková

VŠEM VÝHERCUM GRATULUJEME

 

Jak odevzdat

Osobně
Nakreslený obrázek odevzdej na pobočce turistického informačního centra, vybrat si můžeš z následujících míst:
- Frýdlant nad Ostravicí
- Frýdek
- Místek
- Bielsko-Biała
- Szczyrk
- Żywiec

Odevzdáním nebo odesláním hrací karty / obrázku / fotografie / videa vyjadřujete svůj souhlas se shromažďováním, uchováváním a zpracováním osobních údajů obsažených na odevzdané hrací kartě / obrázku nebo elektronickém formuláři Regionu Beskydy, náměstí Svobody 6, 738 01 Frýdek-Místek, IČ: 706 32 073 (dále jen „správci“) pro účely losování výherců soutěže a odeslání výher, a to včetně zveřejnění jména a příjmení v případě výhry. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní adresu Správce (e-mail: valaskova.dagmar@regionbeskydy.cz, kontaktní adresa: Region Beskydy, Náměstí 3, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí). Dle GDPR máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět; požadovat informace, jaké vaše osobní údaje zpracováváme; požádat o vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit; požadovat opravu, výmaz osobních údajů, omezení zpracování a vznést námitku proti zpracování.

Další možnosti jak hru získat:

Poznej Beskydy se zbojníkem Grunikem

Přečti si brožurku Tajemství beskydských hor a údolí, najdi v ní správné odpovědi na otázky a navštiv některý ze zde uvedených turistických cílů.

Pro děti do 15 let

zjistit více

Namaluj a vyhraj

Namaluj obrázek kreslených postaviček, které vznikly ve studiu animovaných filmů v Bielsko-Bialej.

Pro děti do 15 let

zjistit více

TOP foto/video Beskyd

Chodíš rád na výlety do Beskyd? Rád fotíš? Vyfoť nebo natoč video s tématikou Beskyd a zapoj se do soutěže.

Pro všechny zájemce

zjistit více